TYT Matematik Yaz Kursu-Kampı Yapan Etüt merkezleri (0216) 706 11 54

 2018-209 yılında TYT ve AYT sınavları için bir önemli değişiklik daha yapıldı.  TYT ve 2. Oturum AYT Sınav tarihleri Cumhurbaşkanlığı seçim tarihi belirlenmesinden sonra netleşti. 30 Haziran- TYT 01 Haziran AYT sınavı olarak belirlenmiştir.

Tel: 02167061154

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

İstanbul’da TYT Yaz Kursu yapan etüt merkezleri tarihlerini açıkladı. Yaz Kursu tarihleri 20 Haziranda başlayacak olup 1 Eylüle kadar devam edecek. Bazı kurslar sadece önümüzdeki yıl kayıt yaptıran öğrenciler için olacak.

Sadece yaz kursu yapan etüt merkezi istanbul’da Acıbadem’de bulunmaktadır. İstanbul Kadıköy’de TYT İçin Yaz kursu Fiyatları konusunda bizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz. Matematik Yaz kursu yapan dersaneler iletişim bilgileri ve danışmanlık konusunda eğitim danışmanlarımızadan detaylı bilgi almanız gerekmektedir.

Ataşehir’de TYT Matematik’ten yaz kursu-kampı yapan etüt merkezleri, Üsküdar’da TYT matematikten Yaz kursu-kampı yapan etüt merkezleri ve Caddebostan da  Etüt eğitim merkezi TYT için iletişim bilgilerine evdeozelders sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Caddebostan Kurslar TYT  ve bağdat caadesi üzerinde bulunan etüt eğitim merkezimizden sınav koçluğu ve danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Maltepe’de de TYT Yaz kursu 2018-2019 için hizmet vermekteyiz.

Tel: 02167061154

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.