Özel Derste Online Eğitim Olması Gerekir mi?

Özel Derste Online Eğitim Olması Gerekir mi?

Özel Derste Online Eğitim Olması Gerekir mi?

Öğrenciler özel ders alsın ya da almasın, hatta okul ve dershanede aldığı eğitim ne olursa olsun, belirli standartların üzerinde olduğu rahatlıkla söylenebilecek bu online derslerden yararlanmalıdırlar. Bu dersler için belirli standartların üzerinde demek bilinçsizce bir tespit değil çünkü internete yüklenen onlarca online eğitim içerisinde yalnızca belirli bir standardın üzerinde olanlar kalıcı olabiliyor ve bu eğitimleri veren öğretmenlerin bilinirliği artarak bu derslere kolayca ulaşılabiliyor.

Biz özel ders yardım olarak, öğrenme sürecinde online eğitim kolaylığının ve özel ders alabilme avantajının beraber kullanıldığında en iyi şekilde sonuç vereceğine inanıyoruz ve derslerimize bu inancımızı yansıtarak bu iki alanı da öğrenme sürecine dahil ediyoruz.

Peki bu kadar yararlı bu öğrenme metoduna rağmen hala neden özel derse ihtiyaç var. Bu sorunun cevabı genel manada ‘özel derse neden ihtiyaç var’ sorunun cevabı ile aynı. Özel ders; okul, dershane eğitimleri gibi online eğitimi de tamamlayıcı nitelikte. Motivasyon eksikliği, dikkat dağınıklığı ya da derse karşı olan önyargı okul dersi ya da dershane dersine olumsuz etki ettiği gibi online eğitime de olumsuz etki etmekte. Ve maalesef özel ders bahsedilen bu sorunları aşmak için zaman zaman tek çözüm yolu olabilmekte. Bilinmeli ki matematikte yeterli bir özgüven yakalayamamış öğrenci özel dersin dışındaki tüm seçeneklerde en baştan bir önyargı ile başlar ve bu tüm sorunların başladığı noktadır. Özel derste öğretmen önce bu önyargıyı kırmayı hedefler ve bu doğrultuda dersler devam eder.

Univerist  Ders Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

Univerist Kozyatağı-Ataşehir-Suadiye-Acıbadem-Dragos-Kartal-Çamlıca-Çekmeköy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.