Kadıköy’de TYT Hızlandırılmış Yaz Kampı (0216)7061154

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde sınava girecek öğrencilerin heyecanla beklemiş olduğu Sayısal ve Eşit ağırlık için Kadıköy’de TYT yaz kursu tarihleri belli oldu.

Üniversiteye hazırlık Hızlandırılmış yaz kursları kadıköy de çok sınırlı kontenjan olduğu için yerinizi önceden hazırlamanız gerekmektedir.

2018-2019 Üniversite sınavına hazırlık için yaz kursumuz Haziran ayının 3. haftasında kadıköyde başlamaktadır. Yaz kursu ile rakiplere göre bir değil birkaç adım öne geçmeniz mümkündür. Sayısal Öğrencileri İçin İstanbul yaz kampı kadıköy’de YKS Matematik ve Geometri Kaz Kursu-Kampımızda konularının tamamını bitiriyoruz ve yaz sonrasında artık tamamı ile AYT sınavına hazırlanmaya başlayaaksınız.


Detaylı Bilgi 7/24: (0532)7673720

TYT Hızlandırma yaz kursu kadıköy ekibi olarak alanında en az 10 yıl ve üzeri deneyime sahip en iyi okullarda çalışan öğretmenlerimizle hizmet vermekteyiz. İstanbul Kadıköy’da  TYT için Tüm derslerden yaz kursu yapmaktayız. Eşit Ağırlık TYT öğrencileri için Yaz kampı Üsküdar, Eşit ağırlık TYT sayısal öğrencileri için yaz kursu kayıtlarımız dolmak üzeredir. Kontenjan dolmadan en kısa zamanda yerinizi ayırtmalısınız.  Ayrıca FKB ( Fizik-Kimya-Biyoloji  TYT Yaz kursu kadıköy olarak hizmet vermekteyiz.

2019 TYT için Kadıköy’de Türkçe-Matematik Hızlandırılmış yaz kursu TYT konularını 1 ayda bitiriyoruz. TYT ve AYT hazırlık yaz kampı istanbul olarak son başvuru 1 Haziran 2018 tarihindedir.


Detaylı Bilgi 7/24: (0532)7673720

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.