İstanbul Kadıköy’de 11. Sınıflar için YKS yazdan Hazırlıyoruz. YGS Uzun bir maraton ve Kadıköy YGS Kursu , Üsküdar YGS Kursu, Ataşehir YKS Kursu, Çekmeköy YGS Kursu olarak alanında Tecrübeli YGS Matematik Öğretmenileri ve İstanbul’da Özel Öğretmenlerimizle size en uygun YGS Paketleri sunuyoruz.
Derslerimiz Kadıköy’de Birebir YKS , Kadıköy’de Grup ders, Çekmeköy’de birebir ders, Ataşehir’de Birebir ders ve Ataşehir’de grup ders olarak hizmet vermekteyiz. İsanbul’da TYT ve YKS özel ders Fiyatları hakkında bizden teklif almadan çekinmeyin. Ücretsiz Özel ders danışmanlıgı yapmaktayız ve Kadıköy’de 12. Sınıf TYT-YKS Hazırlık Birebir ve grup olarak hizmet verebildiğimiz gibi Kadıköy Evde Matematik İlkokul özel ders, Çekmeköy YKS Evde Matematik özel ders, Üsküdar evde Matematik birebir ders ve Ataşehir’de birebir ve grup özel ders olarak hizmet vermekteyiz.
Bunlara ilave olarak 8. Sınıf İçin Kadıköy’de Liselere hazırlık MİS Kursu ve Lislerere hazırlık Kursu bizi arayın. Ataşehir’de YGS Kursu, Ataşehir’de TEOG kursu için de bize ulaşabilirsiniz. 9. Ve 10. Sınıflar İçin takviye yaz çalışması kursumuzda bulunmaktadır.
İstanbul’da özel ders Ücreti, Ataşehir’de Özel ders Fiyatı Üsküdar’dabirebir ders ücreti ve Çekmeköy’de Grup ve birebir ders için ve detaylı bilgi için Eğitim danışmanımız
Damla Hanım size yardımcı olacaktır. Numarası 05327673720