2018 İstanbul Özel Ders Fiyatları&Ücretleri I 02167061154

 

2018 Yılı İstanbul Özel ders ücretleri açıklandı.

İstanbul Matematik Özel ders Ücretleri öğretmenin tecrübesine birikimine ve semte göre farklılık göstermekle beraber ortala olarak belirli bir ücretlendirme sistemi vardır.

Eğer ders İstanbul’da Öğrencinin evinde ders alınacaksa: öğretmenin evi ortalama 1 saatlik bir mesafede olduğunu kabul edecek olursak öğretmen sadece 40 dakika ders için gitmeyecektir. En az iki ders saati alınması gerekmektedir. Bu dersin ücreti 40 dakika Ders+ 10 dakika Ara+ 40 Dakika ders 80 Dakikalık dersin ücreti 120 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Eğer Ders İstanbul’da Öğretmenin evinde ders alınacak olursa fiyat düşmektedir. Öğretmen kendi evinde olduğu için yol için zaman ayırmayacak ve yol ücreti ödemeyecektir. Bu şekilde bir ders için ücret 40 Dakikalık bir ders ücreti 50 tL ile 150 TL arasında olmaktadır.

Kurs veya etüt merkezleri ihtiyaç duyan öğrenciler için özel ders imkanı sunmaktadır. İstanbul’da Kursta özel ders fiyatları da 50 TL ile 150 TL arasında değişmektedir. Burada etken kursun lokasyonu, öğrenci sayısı öğretmenin akademik durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Biz evdeozelders.com olarak fiyat görüşmeden önce aileden öğrenci hakkında bilgi alıyoruz. Sonrasında öğrenciye konu tarama testi uyguladıktan sonra sadece eksik olduğu konulardan özel ders desteği aldırıyor ve eğitim süreçlerini istanbul’da sınav koçu olarak takip etmekteyiz.

Özel ders bütçesi ailemizin ödeyebileceği ölçüde bir planlama yapıyoruz. Sadece eksik olduğu konulardan takviye yaptığımız için bildiği konuları test ve soru takibi ile yönlendiriyor ve süreci aile ile birlikte takip ediyoruz.

İstanbul’da Liselere hazırlık Özel Ders Fiyatları 2018 , İstanbul’da YKS Özel Ders Fiyatları, İstanbul’da TYT Özel Ders  İngilizce Özel Ders Ücretleri Liselere hazırlık için Kurs Ücretleri İngilizce Özel Ders Ücretleri İngilizce Özel Ders Ücretleri MİS Hazırlık Kurs Ücretleri İngilizce Özel Ders ÜcretleriÖğrencinin durumuna ve velinin beklentisine göre değişiklik göstermektedir. Kısa sürede mesafe alınması gereken bir durum ve beklenti söz konusu olduğunda fiyatlar artmaktadır.

Öğretmen,Öğrenci ve Aile hep birlikte olduğumuzda başarının en kısa sürede geleceğine inanıyoruz.

Ücretsiz eğitim ve Sınav danışmanlığı için bizimle iletişime geçiniz. 02167061154 7/24 İletişim -05327673720

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.