İstanbul İlkokul Özel Ders Ücretleri 2017

İstanbul’da İlkokula giden çocuklarına velilerin dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri öğretmen seçimidir.

Çocuklarına  ilkokul türkçe Özel ders öğremeni  ve ilkokul matematik özel ders öğretmeni aramaktadırlar fakat bilmeniz gereken en önemli konulardan biri İlkokul Sınıf öğretmeni aramanız olacaktır. Sınıf öğretmenleri çocukların seviyesine daha iyi inebilir ve onlarla daha iyi vakit geçirebilir.

İlkokul özel ders ücretleri İstanbul  konusunda en önemli konulardan biri de ücret olacaktır. Veliler en uygun fiyata tecrübeli ve çocuğun seviyesini üste çıkaracak öğretmen aramaktadırlar. bu çoğunlukla mümkün olmaktadır.

İlkokul Özel ders Fiyarları 80 dakikalık ders için istanbul’da 100 TL ile 300 TL arasında değişmektedir.

Neden arada bu kadar fark var? gibi sorularınız olabilir. Örnek olarak Kadıköy’de Tecrübeli Özel ders öğretmeni için Çok iyi olduğu için Çekmeköy veya Tuzla ya davet ettiğinizde öğretmen sizden yol ücreti yolda geçen zaman ücreti ve ders ücretini birlikte talep edecektir ve fiyat yükselecektir.

Örneğin Ataşehir’de İlkokul öğretmeni arıyorum dediğinizde biz sizin için en iyi ve size en yakın sınıf öğretmenini sizin için araştırıyor ve en uygun bütçenize göre size yönlendiriyoruz.

İlkokul özel ders Ataşehir, İlkokul Özel ders Kadıköy, İlkokul Özel Ders Acıbadem, İlkokul Özel ders Erenköy, İlkokul Özel Ders Çekmeköy’de İlkokul öğretmeni aradığınızda size yardımcı olabiliriz.

İlkokul  özel ders Öğretmeni Kadıköy, İlkokul özel ders Öğretmeni Üsküdar, İlkokul öğretmeni Çekmeköy, İlkokul özel ders öğretmeni Ataşehir arıyorsanız  1 Saatinizi ayırın ve Kadıköy Özel Ders Merkezi’mize Sizi Bekleriz.

Adresimiz: Acıbadem Dörtyok Işıklar Durağı: Sarayardı Cad. No: 62 Daire/6 Kadıköy

Ücretsiz Danışmanlık İçin 02167061154 veya 05327673720 Numaralı telefondan bizi arayın. 

Diğer Hizmetlerimiz İçin  https://www.youtube.com/watch?v=JTuPYJ3xs5Q  

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.