İngilizce konuşma kulübü olarak (www.englishcafeclub.com) tüm kadıköy’lülerin hizmetindeyiz.
Kadıköy’de İngilizce Konuşma ve pratik için özel İngilizce çalışmaları yapıyoruz. Sadece İngilizce konuşulan sınıf ortamı oluşturmaktayız. Acıbadem İngilizce konuşma sınıfı , Kadıköy İngilizce, Ataşehir ingilizce konuşma sınıfı, Çekmeköy İngilizce konuşma sınıfı, olarak hizmetinizdeyiz.
İngilizce sunum hazırlamak ve topluluk önünde İngilizce konuşmanın zor olduğunu düşünenler için bu fırsatı kaçırmayın. İngilizce kurs ücretleri Kadıköy ve Ataşehir İngilizce kurs ücretleri olarak en uygun fiyat ve maz memnuniyet garantisiyle 10 yıldır hizmet vermekteyiz.
Kadıköy İngilizce grup dersi, Ataşehir İngilizce grup dersi, Üsküdar İngilizce grup dersi, olarak çocuklar için İngilizce, yetişkinler için İngilizce, ev hanımları için İngilizce kurslarımız bulunmaktadır.
İngilizce kurs ücretleri Kadıköy, olarak ve İngilizce kur ücretleri Ataşehir, İngilizce kur ücretleri Üsküdar olarak yerli ve yabancı öğretmenlerle bu hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.
İngilizce Öğretmeni Kadıköy, İngilizce Öğretmeni Ataşehir, İngilizce Öğretmeni Çekmeköy, İngilizce Öğretmen Çengelköy İngilizce Öğretmeni acıbadem Kadromuz Kadıköy Amerikalı öğretmen, Kadıköy yabancı öğretmen, Ataşehir yabancı öğretmen ve İngilizce özel ders , Kadıköy ve İngilizce öğretmeni ataşehir İngilizce yaz okulu olarak bireysel İngilizce dersi acıbadem olarak alanında tecrübeli İngilizce öğretmeni ve yurtdışında yaşamış İngilizce öğretmenleri kadromuzda bulunmaktadır.
Ayrıca Kadıköy İngilizce hazırlık atlama, Kadıköy İngilizce Pratik öğretmeni ve SAT İngilizce Kadıköy ve SAT kursu Kadıköy olarak sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Detaylı Bilgi ve İletişim için 02167061154 veya 05327673720 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.