Altunizade Etüt Merkezi (0216)706 11 54

İstanbul Altunizade’deki Etüt merkezleri İletişim bilgileri için eğitim ve danışmanlık merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Altunizade’deki etüt-kurs ve özel ders merkezleri ve  Etüt eğitim merkezlerinde bizleri arayarak ya da Watsapp’dan kısa mesaj bırakarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 02167061154 ve 05327673720

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Altunizade’deki etüt eğitim merkezleri TYT Kursu Altunizade-AYT Hazırlık hocası -LGS Hazırlık özel ders matematik hocası v.b. için  Altunizade Etüt eğitim merkezlerinde Saatlik özel ders hizmeti veren eğitim merkezleri bulmanız konusunda danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Altunizadedeki TYT hazırlık için Dersaneleri 2018-2019 yılında yardım sağlayabiliriz. Altunizade Etüd ve eğitim merkezimiz YKS 2019’a hazırlanan öğrenciler için yardım hizmeti sunmaktayız.  Bağlarbaşında dersaneler ve Altunizade dersaneler ulaşım ve iletişim bilgilerini iletişim butonumuzu tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz. Altunizade’de en iyi Etüt merkezlerinde LGS ve Sınav hazırlık dersane altunizade olarak en iyilere hizmet vermekteyiz.

2018-2019 TYT Sınavı için etüt merkezleri Altunizade adresimizde eğitim, Sınav hazırlık ve danışmanlık faaliyetlerimiz bulunmaktadır.  Ayrıca Beylerbeyi etüt eğitim merkezimiz faaliyete başlamıştır.  Beylerbeyi etüt merkezlerine de bizim iletişim ve danışmanlık konusunda velilerimize yardımcı olmaktayız.

Altunizade de Hızlandırılmış TYT kursu yapan dersaneler için iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz: 02167061154 ve 05327673720

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.