2019 İstanbul LGS Ağustos Yaz Kursu 0 (216) 706 11 54

2019 LGS Sınavına girecek öğrencilerimiz için Matematik Geometri Fen bilgisi ağırlıklı LGS Kursumuz Ağustos ayında yapılacaktır. 30 Temmuz 2018 Tarihinde başlayıp 17 Ağustosta bitecektir.

Anadolu yaksında düzenlenecek LGS Kurslarımız  Max 4 kişilik gruplardan oluşmaktadır. LGS için Ağustos ayında başlayacak Kadıköy kursumuzda dersler özel ders seviyesinde olup sınıf ortamından ziyade öğrencilerle birebir ilgilenme şeklinde yapılacaktır. Kadıköy’de LGS Etüt merkezimiz özellikle matematik dersinde mantık ve muhakeme ile ilgili soru tarzları ve farklı soru tipleri üzerinden bol soru çözümleri yapılacaktır. İstanbul’da 2019 LGS yaz Kursu fiyatlarımız için bizi arayabilirsiniz.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Amacımız 8. Sınıfa hazırlık olup 2019 LGS’ye girecek öğrencilerimiz için temel işlem becerilerini geliştirmek ve öğrencinin sadece eksik olduğu konuya odaklanmasını sağlamaktır.

8. Sınıfa hazırlık yaz kursumuzdaki derslerimizin içeriği Türkçe dersinde Anlam bilgisi ve paragraf soruları üzerinde durularak bu tip soruları çözme teknikleri öğrencilerimize verilecektir. Deyim ve atasözü çalışmaları yapılacaktır.

2019 Kadıköy Ağustos LGS Kursumuzdaki Fen bilgisi dersinde Alanında uzman fen bilgisi öğretmenleri ile derslerimiz gerçekleşecektir. Öğretmenlerimiz Sadece 1 alanda değil fizik kimya ve biyoloji alanlarına hakim Üniversitelerin fen bilgisi öğretmenliği bölümünden mezun öğretmenler olacaktır.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.