2019 Kadıköy En iyi Butik YKS Kursları İletişim 0 (216) 706 11 54

İstanbul Anadolu yakasında cadde kurs özel eğitim ve danışmanlık merkezimizde eğitimlerimiz başlamıştır.

2018-2019 Eğitim öğretim döneminde Bağdat caddesinde butik dersanelerden en seçkin olanlarından biri Epsilon Eğitim ve Danışmanlık merkezidir. Yaklaşık 10 yıldır deneyimli kadrosu ile Anadolu yakasında butik dersanecilik anlayışıyla faaliyet gösteren en önemli eğitim ve danışmanlık merkezleri arasında gösterilmektedir.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Epsilon Eğitim kadıköy İletişim bilgilerine sitemiz üzernden ulaşabilirsiniz. Epsilon eğitim LGS kursu, Epsilon Eğitim YKS Kursu ve Epsilon eğitim merkezi olarak AYT özel ders ve diğer eğitim ve danışmanlık faaliyetleri vermektedir.

Anadolu yakasında butik dersaneleri sistemini kazandıran en önemli kurumların başında epsilon eğitim gelmektedir.

Ayrıca bağdat caddesinde Dr Sınav özel öğretim kursu ve Sınav atölyesi ve TYT Kursu kadıköyde bulunmaktadır. Dr Sınav İletişim Dr Sınav Hakkında detaylı bilgide sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Epsilon eğitimin hizmet kalemlerinin başında Üniversite Hazırlık Kursları TYT ve AYT Özel ders merkezi Suadiye gelmektedir.  Ayrıca kişiye özel eğitim anlayışından yola çıkarak her öğrenci için özel bir çalışma proğramı uygulanmaktadır.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Anadolu yakasında faaliyet gösteren bir diğer özel merkezlerden biriside boğaziçi eğitim merekez anadolu yakası gelmektedir. Anadolu yakasında boğaziçi eğitim kadıköy acıbadem semtinde bulunmaktadır.

Ayrıca Kadıköy Kuzey Kurs merkezi YKS Matematik olarak de butik olarak özel ders ve farklı özel ders paketleri fiyatları seçenekleriyle hizmet vermektedir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.