2019 Beşiktaş En iyi Butik LGS-YKS Kursları İletişim 0 (212) 963 55 37

Butik Eğitim/ Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

İstanbul Avrupa yakası beşiktaş bölgesinde Ulus Özel kurs özel etüt eğitim merkezlerimizde eğitimlerimiz başlamıştır.

2018-2019 Eğitim öğretim döneminde Beşiktaş bölgesinde en iyi butik dersaneler 2019, 2019 Beşiktaş Üniversiteye hazırlık Butik dersaneler, 2019 En iyi mezun kursları beşiktaş en seçkin olanlarından biri Erkan Demirel Ulus Kurs ve Danışmanlık merkezidir. Yaklaşık 10 yıldır deneyimli kadrosu ile Avrupa yakasında butik dersane olarak yıllardı eğitime devam eden en önemli eğitim ve danışmanlık ve etüt merkezleri arasında gösterilmektedir.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Erkan Demirel Ulus Beşiktaş İletişim bilgilerine sitemiz üzernden ulaşabilirsiniz. Erkan Demirel Ulus LGS kursu, Erkan Demirel Ulus YKS Kursu ve Erkan Demirel Ulus ders merkezi olarak AYT özel ders ve diğer eğitim ve danışmanlık faaliyetleri vermektedir.

Avrupa yakasında en güvenilir butik dersaneleri 2019  kazandıran en önemli kurumların başında Erkan Demirel Ulus gelmektedir.

Ayrıca Nispetiye Caddesinde ve Ulus bölgesinde Sınav hazırlık etüt veren yerler Univerist sınav atölyesi ve TYT Kursu Beşiktaşde bulunmaktadır. Sınav atölyesi Hakkında detaylı bilgide sitemiz üzerinden alabilirsiniz.

Erkan Demirel eğitimin hizmet kalemlerinin başında Etiler-Ulus Üniversite Hazırlık Kursları 2019 TYT ve AYT Özel ders merkezi Levent gelmektedir.  Ayrıca kişiye özel eğitim sistemi ve bireye özel yol haritası hazırlanması sistemi ile yola çıkarak her öğrenci için özel bir çalışma proğramı uygulanmaktadır.

Sınırlı Kontenjan!:(0532) 767 37 20

Whatsapp’tan mesaj göndermek ve bilgi için tıklayın 

Avrupa yakasında faaliyet gösteren bir diğer özel merkezlerden biriside boğaziçi eğitim merekez Avrupa yakası gelmektedir. Avrupa yakasında boğaziçi eğitim Beşiktaş acıbadem semtinde bulunmaktadır.

Ayrıca Beşiktaş Ulus-Levent Etüt Eğitim merkezi YKS Matematik olarak de butik olarak özel ders ve farklı özel ders paketleri fiyatları seçenekleriyle hizmet vermektedir.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.