2018 İstanbul YKS Matematik Özel Ders Fiyatları

Her sınav sisteminde olduğu gibi 2017 Ekim ayında değiştirilen sınav sisteminde de en önemli derslerin başında matematik gelmektedir. Haliyle matematik en önemli ve en zor ders olduğundan dolayı öğrencilerin en fazla özel ders ihtiyaçlarıda 2018 YKS de matematik‘ten olacaktır.

Ailelerin matematik’ten özel ders alırken dikkat etmeleri gereken en önemli konuların başında öğretmenin gerçekten matematik öğretmeni olup olmadığı konusudur. Bir çok Mühendis, Fizik kimya ve sayısal branşlardan mezun olanlar kendilerini matematik öğretmeni olarak tanıtmaktadır Matamatik formasyonu olan öğretmenler her zaman bir adım önde olmaktadırlar ve özel ders öğretmeni seçerken gerçek branşının matematik olup olmadığını lütfen öğreniniz.

Branşı matamatik olmayanlar ya konuların tamamına hakim olmayacaklardır yada eski siteme göre sadece YGS konularına kadar sizlerle bereber olacaklardır ya sonrası…YKS  Matematik özel ders öğretmeni seçimi çok önemlidir. Kadıköy’de YKS Matematik özel ders daha önemlidir çünkü şehirde %90 oranında üniversite mezunu bulunmaktadır ve eğitim ortalaması istanbulun en yüksek ilçesi kadıköydür. Erenköyde YKS matemayik öğretmeni arıyorsanız bize mutlaka uğrayın sizin bütçenize en uygun öğretmenimizi sizin için yönlendirebiliriz.

İstanbul Kadıköy’de YKS matematik özel ders fiyatları ortalama olarak saat ücreti 100-150 TL arasında değişmektedir. İyi bir matematik öğretmeninde aranması gereken en önemli özellik formasyondur. Çocukların matemetik dersine küstürülmemeleri çok önemli bir konudur.

Lütfen matematik dersi aldırmadan önce Mezun olduğu okulu ve branşı kesinlikle sorunuz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

http://www.acibademdergisi.com/2017/kategori/ozel-derse-farklI-bakIs.html 

________________________________________
Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Eğitim Danışmanlığı İçin:
02167061154 I 7/24 Watsap 05327673720
________________________________________
Adresimiz: Acıbadem Sarayardı Cad. No: 62/6 Dörtyol/Acıbadem/Kadıköy

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.