2018 Batı Ataşehir Etüt Merkezi Fiyatları I 02167061154

En iyi liselerin yolu Batı Ataşehir Etüt Merkezi‘nden geçer,

Kurulduğu günden bugününe herzaman başarı için en yeni eğitim yöntemleriyle hizmet veren Ataşehir Etüt merkezi 2018 yılından itibaren en tüm Batı ataşehirlilerin hizmetindedir.

Batı Ataşehir’de Etüt merkezi fiyatları Ümraniye ve kadıköy’deki etüt merkezlerinden pahalıdır. Aslında pahalı değil daha elit ve sosyal ve kültürel düzeyi yüksek olan ailelere hizmet verildiğinden dolayı öğretmen seçiminde daha özverili ve daha yeterlilikleri fazla öğretmen seçtiklerinden dolayı fiyatlar yükselmektedir. Batı Ataşehir’de En iyi Liselere Hazırlık kursu olarak Batı Ataşehir Etüt merkezine uğramayı unutmayın.

Batı ataşehir’de ortalama etüt merkezi fiyatları yıllık 15000-20000 TL dolaylarındadır. Bunun en önemlisi Öğrenci koçluğu hizmeti verilmesidir ve bu sayede çocukların başarısına büyük katkı sağlanmaktadır.

Batı ataşehir istanbul anadolu yakasının bağdat caddesinden sonra en elit ve sosyoekonomik durumu yüksek lokasyonlarından biridir. Batı Ataşehir’de Etüt evi olarak en iyi ve en verimli eğitim programlarını sizlerin hizmetine sunmaktayız. Bünyemizde Tecrübeli Batı ataşehir matematik Öğretmeni, Batı ataşehir Tecrübeli Liselere hazırlık türkçe öğretmeni, batı Ataşehir’de Tecrübeli ingilizce öğretmeni,  konularında bizden hizmet alabilirsiniz.

Batı Ataşehir Ücretsiz  Sınav ve Danışmanlığı 02167061154 ve 7/24 05327673720 Numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Merkez Ofisimiz:  Acıbadem Sarayardı Cad. Sadıkoğlu İş Mrk. No:62/6 Acıbadem/Kadıköy/İstanbul

Neden Bizi Tercih etmelisiniz? 

http://www.acibademdergisi.com/2017/kategori/ozel-derse-farklI-bakIs.html

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.