2017-2018 İstanbul Lise Takviye ve İlköğretim Takviye Birebir Ders Fiyatları

2017-2018 Eğitim öğretim yılı açılmasıyla birlikte öğrenciler yaz döneminde ders çalışmaya neredeyse 4 aylık bir ara verdiler. 4 aylık ara diyorum çünkü Mayıs sonu itibarı ile dersler bitti ve öğrenciler artık rahatlamaya başladı. İstanbul’ Lise takviye kursu veren yerlerden velilerimizin beklentileri olduğunu biliyoruz. Ve sezona hazırlıklıyız.

İstanbul’da İlköğretim takviye kurs veren yerler olarak öğrencilerimiz için sıkılmadan eğlenerek öğrenebilecekleri bir takviye  için özel ders programı hazırladık.

Anadolu yakası Lise Takviye İçin özel ders gerekli midir? Orta öğretim başarı puanı okul başarısını ne kadar etkilemektedir? bu gibi durumlar mutlaka öğrencilerin hep bir adım önde olmasını gerektiren durumlardır.

Kadıköy’de Lise Takviye Kursları, Üsküdar’da Lise İçin takviye Kursları veren yerler, Çekmeköy’de birebir takviye özel ders proğramı veren yerler, Batı ataşehir Takviye özel ders merkezi konusunda uzmanız. Çünkü size çok yakınız ve Profesyonel öğretmen ve Eğitim danışmaı arkadaşlarmızla süreci planlıyoruz.

Ayrıca,

İstanbul İlkokul Okula takviye özel ders öğretmeni gibi birbirinden farklı konularda bizi arayın. Çünkü biz İstanbul’da 15 yıldır Özel ders veriyoruz. Ve Evde özel ders standartlarını biz belirliyoruz.

Detaylı Bilgi ve İletişim İçin 02167061154 /05327673720

 

 

 

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.